Vyberte stránku

Nohejbal

2009

Třetí ročník nohejbalového turnaje se uskutečnil v sobotu 1.8.2009. Za opravdu letního počasí se nejlépe dařilo hráčům z Třebohostic.

Výsledková listina:
1. Třebohostice
2. Hlupín
3. Strakonice – Habeš
4. Lažany
5. Mečichov

 

 

 

2007

V sobotu 4.8.2007 se uskutečnil již druhý ročník nohejbalového turnaje. Tentokrát vše pořádal Jan Klečka sám a nutno uznat, že se mu to opravdu podařilo. Turnaje se zúčastnilo deset týmů a díky krásnému počasí přišlo i spoustu diváků. Soutěž začala v 11 hodin dopoledne a o vítězi bylo rozhodnuto v 18 hodin. Prvé tři družstva obdržely medaile a poháry pro vítěze, ale s prázdnou neodešel nikdo ze soutěžících. O hodnotné ceny se postarali sponzoři turnaje, kterými byli: Obecní úřad Mečichov, Měšťanský pivovar Strakonice, Prilliger Radomyšl, Kamikaze, Sport 96 Strakonice, Sport Ředina, Adidas – Sonap Strakonice, T-Mobile Strakonice, Komerční banka Blatná, Velkoobchod Milan Žíla, Vše za 39,- Božena Hlavatá, Hostinec Mečichov Zdena Lávičková, FA ATX Praha Tomáš Hokr, Hostinec Doubravice a Jatka Horažďovice. Všem děkujeme. Večer po turnaji se pokračovalo ve volné zábavě, která se rovněž vydařila. Hudbu zajistil DJ Laco a nejsilnější jedinci vydrželi až do osmé hodiny ranní.

Výsledková listina:
1. Štěchovice team
2. Palírna team
3. Slavie team
4. Doubravice team
5. Balvani team
6. Abstinenti team
7. Zdendové team
8. Nejtkové team
9. Sparta team
10. Ještěři team

 

2006

Dne 20. srpna 2006 se v Mečichově uskutečnil první ročník nohejbalového turnaje. Pořadatelům Tomášovi Klečkovi a Janovi Klečkovi se záměr vydařil a všichni si užili skvělé nedělní odpoledne. Turnaj se konal na návsi u hospody a zúčastnilo se ho osm dvojic jak z Mečichova, tak z okolních vesnic. Sponzorsky se na turnaji podíleli Měšťanský pivovar Strakonice, Prillinger a Obecní úřad Mečichov. Všem děkujeme.

Výsledková listina:
1. Rabík a Johny
2. Japec a Mára
3. Gejza a Kloník
4. Míla a Joe
5. Kléča a Čak
6. Šupina ml. a Penďa
7. Nejtek a Halaburda
8. Toušek ml. a Marcel